HIZLI VE ÖFKELİ SERİSİNİN 10. FİLMİNİN ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

Hızlı ve öfkeli serisin son filmi olan, Hızlı Ve Öfkeli 9 pandemi döneminin en fazla hasılat yapan filmi oldu.

Bu grafiklerin sonrasında hemen Hızlı ve Öfkeli 10‘un çekimlerine başlandı ve çıkış tarihi duyuruldu serinin fanatikleri sosyal medyayı salladı

Hızlı ve öfkeli serisi evrensel bir film dizisi olduğu bariz ve filmin hemen sonrasında arabalarımıza koşup son ses müzik açarak araba sürme keyfini tatmak istememiz oldukça olağan. Serinin 10. filminden herkesin beklentisi bu yönde ve artık planlanan bir proje olması Nisan 2023’te serinin 10. ilmini göreceğimiz büyük oranda kesinleşti.

Pandemi, Hızlı ve Öfkeli ekibini rota planlarını değiştirmeye zorlasa da, bu yıla erteledi ve franchise’ın mevcut yinelemesinin sonu olarak konuşulan 10. ve 11. filmlerin çıkışını geri aldı. İle Hızlı ve Öfkeli 9 gişede için sorunlu bir zamanda çıkış yapmış olması 10 un planlarını ileriye taşıdı ve nisan 2023 te bizlerle beraber olacak hızlı ve öfkeli 10’un gösterime olacağını bildirdiler, bir sonraki filmi için bir bayrak dikildi vardır.

Ve bu tür ayrıntılar genellikle Vin Diesel tarafından sert sesli bir sosyal medya gönderisinde duyurulsa da, stüdyo tarihi medya analiz sitesi Comscore’a koyduğu için haberler düştü. Ama Dom Toretto’nun arkasındaki adamdan çok yakında bir şeyler bekleyebiliriz.

Amaç, Justin Lin’in yeniden canlanmasına yardımcı olduğu serinin sonunu denetlerken, bu sonraki iki filmi arka arkaya çekmekti.

Durumun hala böyle olup olmadığı görülecek, ancak dokuzuncu film 681,5 milyon dolar hasılat yaparak ve pandemi döneminin en yüksek hasılat yapan filmi haline gelmesi sayesinde, “da filmlerinin” (Dizel’in de diyebileceği gibi) geleceği hala parlak, en azından dan Hızlı bakış açısından.